מערכות אזעקת חדירה

מערכות אזעקה מסחריות לעסקים

זה לא משנה כמה מחושבים הפולשים, מערכת הפריצה ומניעת חדירה הגנה על הרכוש והצוות שלך היא חיונית עבור החברה שלך.

מדוע מערכת אזעקה מסחרית חיונית?

חלק חיוני באסטרטגיה התפעולית שלך, מערכות אזעקה מסחריות מספקות אבטחה נוספת מפני נזקים, ובנוסף מציעות בטיחות נוספת לצוות שלך. 
מתן אבטחה נוספת אם תוכן כלשהו (פיזי או דיגיטלי) נגנב או הושחת, אזעקות עסקיות הן דרך מצוינת להרתיע פולשים לעתיד ולהגן על נכסי החברה שלך, מה שמעניק לך שקט נפשי.

הגן על העסק שלך מפני פשע מבפנים ומבחוץ

ישנם מרכיבים רבים למערכות אזעקה לעסקים. לכל אחד מהם יש תפקיד חשוב. אם הם מורכבים כמו שצריך, אז אתה בסופו של דבר עם מערכת אבטחה מסחרית חזקה.

להלן המרכיבים העיקריים של מערכת אזעקה:

התקני זיהוי

מכשירי זיהוי מזהים כאשר פולש נכנס לבניין שלך. סוגים רבים ושונים משמשים במתקני אבטחה מסחריים,  כגון:

  • מתגי מגע – אלה מותקנים על דלתות וחלונות כדי לזהות אם הם פתוחים או סגורים. אנו יכולים להשתמש בהם על דלתות וחלונות חיצוניים, אך הם משמשים גם בחלק הפנימי של הבניין, למשל לניטור מחסן.

  • גלאי תנועה – חיישן תנועה משמש לזיהוי נוכחות של אנשים בבניין. בדרך כלל הם מה שמכונה גלאי אינפרא אדום פסיבי (PIR) אשר מופעלים על ידי חום הגוף הנפלט על ידי אדם. בדרך כלל אנו מתקינים אותם בכל הנכס.

  • גלאי שבירת זכוכית – אלה מותקנים לרוב ליד חלונות ודלתות זכוכית סביב היקף הבניין. במקרה שמישהו מנפץ את הזכוכית, מערכת האזעקה מופעלת לפני שהפורץ נכנס לבניין.

התקני איתות

כאשר מתגלה פריצה, מכשיר איתות מופעל. זה יכול להיות פעמון או סירנה, או מכשיר חזותי כגון פנס. הפולש יודע כעת שהוא זוהה ובמקרים רבים יביא לנסיגה נמהרת. אנשים אחרים בבניין ובסביבתו מקבלים גם הודעה כדי שיוכלו לנקוט בפעולות ישימות. אורות נצנצים חיצוניים עשויים לעזור לשירותי החירום למצוא את הבניין שנמצא במצב אזעקה.

הפעלת תחנות או לוחות מקשים

תחנות התחמשות מפעילות את מערכת אזעקת הפריצה מופעל ו'מכבה'. הם ממוקמים בדרך כלל בתוך הבניין ליד דלתות היציאה ומאפשרים למשתמש האחרון שיוצא מהבניין להפעיל את האזעקה. בדרך כלל זה נעשה או עם קוד על תחנת חימוש עם לוח מקשים. זה מציע יותר גמישות ופונקציונליות מתקדמת, כגון הפעלת רק חלק מהבניין ומתן אבחון מערכת.

תחנות הפעלה יציינו אם האזעקה מופעלת או כבויה, והאם היא מוכנה להפעלה או לא. לדוגמה, עמדת הפעלת לוח מקשים תציין אם דלת בבניין נותרה פתוחה.

ציוד בקרה

לוח הבקרה של מערכת האזעקה העסקית מעבד את כל פעילויות האזעקה. מכשירי הזיהוי, מכשירי האיתות ותחנות ההתחמשות מחוברים אליו כולם. לוחות בקרה אלו הם מחשבים שתוכננו במיוחד המאפשרים לנו להתאים באופן מלא את מערכת האזעקה שלכם.

שידור אזעקה

כאשר מופעלת אזעקה, אז ציוד העברת האזעקה שולח הודעה לניטור המקצועי ולרשויות. או התראה בחדר בקרה.

בוא נדון בצרכים ובדאגות שלך ונראה איך אנחנו יכולים לעזור. אתה יכול להפסיק להרגיש מתוסכל מהתחושה והבטיחות של הצוות והמבקרים שלך אינם מוגנים, ובמקום זאת להרגיש בטוחים שצוות המקצועי שלנו יאפשר את היכולת לתת לך פתרונות.

אזעקה חדירה

 לאתר חדירה במקומות הרגשים

 

1. גלאי נפח:

גלאי נפח פנימי מתריע על חדירה לאזור מוגן על ידי הבחנה בשינויי טמפרטורה. השינוי השכיח הוא של שתי מעלות לשנייה.טווח גלאי נפח פנימי ממוצע הוא זווית של 90 מעלות למרחק של כעשרים מטרים.יתרון גלאי הנפח שהוא מתריע על פריצה ממספר פתחים בו זמנית, ללא צורך להגן על כל פתח בנפרד.

אין אפשרות להשאיר חלונות פתוחים כאשר המערכת מופעלת.

לא ניתן להפעיל אזעקה בזמן שנמצאים אנשים באזור המוגן.

2. מגנט דלת:

מגנט דלת ממוקם על דלתות או חלונות שקיים חשש כי גנב ינסה להיכנס דרכם. המתג המגנטי מורכב משתי יחידות שאחת ממוקמת על החלק הנע ואחת על החלק הנייח. על החלק הנע ממוקם מגנט רגיל. החלק הנייח מכיל שתי יחידות מתכת הנצמדות זו לזו כאשר המגנט קרוב אליהן. כאשר נפתחת הדלת והמגנט מתרחק מהפתח, הכוח המגנטי על יחידות המתכת נחלש וכתוצאה מכך הן נפרדות ובכך גוררות את הפעלת המערכת. שיפור גלאי מגנט של הבקר ע"י חלוקת הגלאים לעוקבי השהייה

3. גלאי וילון פנימי:

גלאי וילון פנימי מתריע מפני חדירה דרך חלון, דלת או ויטרינה. הגלאי יוצר אלומת הגנה על החלון , ולכן הוא כמו וילון המגן של החלון מפני פריצה. מערכת אזעקה המתבססת על גלאי וילון בלבד מצריכה הגנה פרטנית על כל הפתחים. אין אפשרות להשאיר חלונות פתוחים כאשר המערכת מופעלת.

4. גלאי נפח תקרתי 360 מעלות:

גלאי מסוג נפח פנימי המיועד להתקנה בגובהה של 3-9 מטר כיסוי של 6-12 מטר. טווח הגלאי משתנה מיצרן ליצרן. הגלאי התיקרתי בניגוד לגלאי הנפח הרגיל מותקן בתקרת המבנה ומסתכל על פני השטח מלמעלה פתרון מעולה במקום בו יש מחיצות / קירות אין אפשרות לגנב להסתתר מאחורי עצמים. יש מגוון גלאים תיקרתיים א.א.פסיבי , ואנטי מסק. יתרון גלאי תקרתי בגילוח חד מאוד המזהה חדירת גנב , חסרון התקנה בגובהה קשה ומורכבת.

5. גלאי זעזועים:

גלאי זעזועים כשמו כן הוא נועד לזהות רעד. הגלאי מיועד לכספות / קירות בטון /קירות גבס / חלונות / סורגים ועוד… הגלאי בנוי משני מתכות שבניהם יושת גולת מתכת, הגולה המתכתית יוצרת קשר חשמלי בין שתי המתכות וכך הגלאי מדווח אזור סגור, כל רעידה מקפיצה את הגולה ומפרידה בין שתי המתכות משמע יצירת מעגל פתוח שיגרום למערכת האזעקה להזעיק.

6. גלאי אקוסטי שבר זכוכית:

גלאי אקוסטי הוא גלאי פסיבי רגיש לתדרי קול ותנודות אוויר חריגות הגלאי הוא התקן רגיש לשינוי לחץ. מימוש פשוט וזול לגלאי כזה הוא חריר שלידו תלויה מסת מתכת קטנה. שינוי לחץ בסביבת הגלאי גורמים לאוויר הנכנס לחריר להזיז את מסת המתכת. תזוזה זו משנה את קיבול הגלאי ומאפשרת למדוד את השינוי בלחץ האוויר. חסרונו של הגלאי בכך שהוא אינו ניתן להתקנה במקומות רועשים שכתוצאה מהם נוצרות הרבה התראות שווא.

7. גלאי נפח חיצוני:

גלאי נפח חיצוני מהווה שינוי תפיסה בתחום מערכות אזעקה. מדובר בגלאי המכיל שני גלאי אינפרא אדום והוא ממוקם על קיר הבית לעבר החצר. חלק מגלאי הנפח החיצוניים מסוגלים להתעלם מבעלי חיים כגון: כלבים, חתולים, ציפורים. הגלאי אינו רגיש לגשם, שלג, שמש או ברד. תפקידו להרתיע את הגנב מפני חדירה למתחם המוגן בגלאי נפח חיצוניים, יכול לנוע בביתו בחופשיות ולפתוח כל דלת או חלון מבלי לחשוש שיפעיל את מערכת האזעקה.

NSN פתרונות תקשורת מעניקה מעטפת של פתרונות עדכני וחדשני  מוזמנים לדבר אם המומחים  

היי, בוא נדבר!

עוד פתרונות

גלאי עשן לבית

גלאי עשן ביתי מומלץ לכל בית הגנת ילדים ושמירה על בטיחות הבית ...

גלאי להבה

גלאי להבה הגנה על נכסים חיוניים באמצעות זיהוי מהיר, אמין ...

בדיקת ריכוז גז CO2 – בדיקת אטימות מקצועית

בדיקת ריכוז CO2 בדיקת אטימות לפי תקן 12- NFPA בדיקת תקינות ...
small_c_popup.png

בדיקות מערכות גילוי עשן

בדיקות תקופתית ושנתית עבור מגוון מערכות:

דילוג לתוכן