מערכות יניקה | מערכת יניקת עשן לגילוי אש מוקדם

כאשר יש לך מצב חירום של שריפה, אתה צריך כמה שיותר אזהרה כדי להגן על חיים ורכוש מפגיעה. מערכת VESDA היא "גילוי עשן שואב אזהרה מוקדמת מאוד" ונועדה להזעיק אותך מפני הסכנה בהקדם האפשרי. מערכת גילוי האש של דגימת אוויר VESDA מזהה תוצרי לוואי בלתי נראים של חומרים כשהם מתכלים בשלבי השריפה המוקדמים של שריפה מתפתחת.

על ידי דגימת אוויר אקטיבית ומתמשכת, המערכת פועלת ללא תלות בתנועות האוויר. דגימות אוויר נמשכות באופן רציף מהסביבה  בדרך כלל דרך רשת צינורות דגימה בעזרת שואב יעילות גבוהה. דגימות האוויר עוברות דרך מכלול מסנן כדי לסנן חלקיקי אבק גדולים הנישאים באוויר לפני שהם מגיעים לגלאי האש. ברגע שנכנסים לגלאי דגימת האוויר, הדגימות נחשפות למקור אור בעל עוצמה גבוהה עם ספקטרום רחב. האור הנכנס המפוזר מחלקיקי עשן בדגימת האוויר עובר דרך סדרה של רכיבים אופטיים למקלט אור במצב מוצק. האור מומר לאות אלקטרוני ומועבר למערכת הבקרה.

במודול הבקרה, האות מעובד ומוצג על גבי גרף כדי לציין חזותית את רמת העשן הקיימת באזור . בהתאם לרמות העשן ולרמות האזעקה המתוכנתות מראש, נוצרים אותות הפלט המתאימים. רמת האזעקה הראשונה מתוך שלוש דרגות (ALERT) עשויה פשוט להצביע על כך שהמערכת זיהתה משהו יוצא דופן שצריך לחקור. הרמה השנייה (ACTION) מציינת כי קיימת שריפה פוטנציאלית וכי יש להתחיל בהליכי חירום. הרמה השלישית (FIRE) מסמלת מצב שריפה בפועל.

למערכת מגוון שימושים:

  • חדרי ייצור נקיים
  • מרכזיות טלפון וחדרי תקשורת
  • חדרי מחשב
  • חדרי מעבדות
  • מחסנים אוטומטיים

מערכת צינורות וחרירי יניקה הממוקמים לאורך הצנרת.

"המומחים" שלנו מתאימים בעבור הלקוח חבילת מיגון מושלמת התפורה למידות הלקוח ותקציבו ועומדת בדרישות שרותי הכבאות ובתקנים מחמירים ביותר.מערכות הבטיחות וההגנה מפני אש שלנו ערוכות לתת מענה בכל תחום החל מגילוי וכיבוי אש ועשן, ניהול ופינוי עשן במבנים, תכנון הנדסי דרך שרות ותמיכה וכלה בהדרכה מקיפה לבטיחות.

מגוון מערכות יניקה לשיווק,והתקנה.

עוד מידע חיוני לעסק! למפעל! לקו יצור! לחדר תקשורת! לחדר בקרה! לחדר נקי

סיכוני שריפה תלויים במידה רבה במטרת הבניין ויכולים להשתנות מאוד בין החדרים. אנו מציעים תפיסות הגנה ייעודיות לכל הסביבות שנמצאות בדרך כלל במבנים ארגוניים או ציבוריים. גלה את ההמלצות הספציפיות לחדר שלנו על עיצוב מערכות בטיחות אש. על אילו אזורים אתה צריך להגן? בחר את תיאור החדר התואם את הדרישה שלך כדי לגשת לניתוחי סיכונים בלעדיים ולהמלצות ספציפיות לצרכים שלך.

 

גלאי עם ערכת פרמטרים לתגובה סופר רגישה או מהירה, כמו גם גלאי העשן השואפים עם מצב פעולה רגיש במיוחד מבטיחים זיהוי מוקדם ואמין. לחלופין, גלאי העשן אידיאליים לגילוי מוקדם של שריפות יוצרות עשן, בוערות ועשן. מערכות כיבוי יבש אוטומטיות (כלומר מערכות המשתמשות בגזים אינרטים או חומרים נקיים) מספקות את ההגנה הטובה ביותר לציוד חשמלי ואלקטרוני עדין ויקר בחדרי IT, כמו גם שימוש בכיבוי שקט להפחתת רמת הרעש בזמן פריקה על מנת להבטיח שלמות הנתונים.

בין אם אתם אחראים על בית הארחה קטן או מתחם מלונות גדול רב קומות, גורם הצלחה מרכזי הוא שהאורחים שלכם יהנו מהשהייה שלהם – זה כולל לא רק שירות מהמעלה הראשונה אלא גם בטיחות מהמעלה הראשונה. האורחים מצפים כי יזהרתם מבעוד מועד אם קיימת סכנה ממשית כגון שריפה וכי הם יתנהלו במהירות ובבטחה ממקום מפגע. מצד שני, הם בהחלט לא רוצים שהשהות שלהם תופרע על ידי אזעקות שווא מטרידות. אתה יכול לסמוך על ההצעה המתקדמת שלנו לבטיחות אש כדי להגן על האורחים שלך, על המשכיות העסק והמוניטין שלך.

 

 

היי, בוא נדבר!

עוד פתרונות

גלאי עשן לבית

גלאי עשן ביתי מומלץ לכל בית הגנת ילדים ושמירה על בטיחות הבית...

גלאי להבה

גלאי להבה הגנה על נכסים חיוניים באמצעות זיהוי מהיר, אמין...

בדיקת ריכוז גז CO2 – בדיקת אטימות מקצועית

בדיקת ריכוז CO2 בדיקת אטימות לפי תקן 12- NFPA בדיקת תקינות...

בדיקות מערכות גילוי עשן

בדיקות תקופתית ושנתית עבור מגוון מערכות:

דילוג לתוכן