פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים

לתפעל ולנהל את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלכם.

פתרונות מחשוב יעבדו איתך כדי להתקין תוכנה מתקדמת המגנה על הרשתות שלך ושומרת על העסק שלך בפועל. פתרונות מחשוב יכולים להתמודד עם כל צרכי התמיכה הטכנית שלך, אנחנו יכולים לעבוד עם ספקים כדי לפתור את הבעיות שלך ולהחזיר אותך לפעולה מיידית.

צוות המקצוענים שלנו מספק הכל, החל מאינטגרציה של יישומים בקנה מידה גדול ועד לתצורה של מכשירים ניידים, צוות המקצוענים שלנו מעריך במהירות את דרישות הטכנולוגיה שלך ועובד איתך לבניית גישה אסטרטגית שניתן ליישם במהירות במסגרת דרישות הזמן והתקציב שלך. לצוות שלנו ניסיון רב בכל סביבות המחשוב . יש לנו ידע מעמיק בתשתית רשת לאחר שהתקינו רשתות, אבטחה ופתרונות כבלים רבים.

פתרונות טלפוניה

היא מאפשרת לרשת את השלוחות של מכשירי הטלפון וכמובן שאיכות תשתית הטלפון תבוא לידי ביטוי באיכות השיחה, בתכונות מערך הטלפוניה של העסק, בגמישתו ובדינאמיות שלו.

תשתיות מחשוב

שירותי מחשוב הענן שלנו הופכים כלים כגון מסדי נתונים ויישומים או שירותים  לזמינים ללקוח בפתרונות מאובטחים, מיידיים וניתנים להרחבה. פתרונות אלו מאפשרים לחברות להיות זריזות יותר בתהליכי הטמעת חדשנות, מה שהופך את אחסון וניהול הנתונים לגמישים יותר.

עבודות תשתיות תקשורת

חברתנו מתמחה בפרויקטים פריסת תשתיות תקשורת למגון התשתיות בין שילוב תכנון וביצוע ומתן שירותים עבור פרויקטים התקנות תעלות תקשורת \שחורה לבנה עבור משרד הביטחון
 

תשתיות מקומיות לעומת ענן

תשתית מקומית היא בדיוק מה שזה נשמע – אירוח שרתים, חומרת רשת, נפחי אחסון וציוד הכרחי אחר בתוך מתקני החברה שלך או שטח חכור במרכז נתונים של צד שלישי. סוג זה של הגדרה דורש ממך מקום פיזי בשפע כדי לתמוך בתשתית, כולל אוורור, קירור, אבטחה וחיווט חשמלי מתאים.  למרות שחומרת המחשב הצטמצמה משמעותית עם השנים, אתה עדיין צריך לחשוב על אחסונה בחלל ייעודי. באופן דומה, אתה תהיה אחראי גם לקביעת צורכי החומרה הנוכחיים והעתידיים שלך, מקורות הציוד, התשלום עבורו ותחזוקתו בעצמך.

לעומת זאת, תשתית ענן מתייחס להעברת הנתונים והיישומים שלך לסביבת ענן במקום זאת. בענן, יש לך גישה לתמחור של תשלום לפי נסיעה, קנה מידה כמעט מיידי לפי דרישה, ויכולת להפוך לגלובלית תוך שניות עם רשת מרכזי הנתונים ומיקומי הקצה של ספק הענן. העברת עומסי העבודה שלך לענן מגיעה עם שיקולים שונים לחלוטין ממה שאתה חושב עליהם בדרך כלל בעת תכנון פריסה מקומית. לדוגמה, אתה יכול להתמקד בעלויות לשנייה, לדקה, לשעה של הפעלת עומסי העבודה שלך ולא בעלויות ההון של החומרה. אתה חושב על איך תשלב את המערכות שלך, תעצב אפליקציות חדשות או תבצע אופטימיזציה של אפליקציות מדור קודם באמצעות ארכיטקטורות מקוריות בענן, איזה סוג של יכולות מחשוב אתה צריך, וכיצד תיגש לסביבה.

כשאתה מעצב את תשתית ה-IT של החברה הקטנה שלך, בחר פתרון חסכוני, פשוט לתחזוקה וניתן להרחבה. במילים אחרות, תשתית ה-IT של הסטארט-אפ שלך צריכה להיות מסוגלת לעמוד בקצב של החברה שלך כשהיא גדלה ומסתגלת, ואין אפשרות טובה יותר לענות על הצרכים של חברה צומחת מאשר הענן.

יתרונות הענן

בימים אלה, תשתית IT עבור סטארטאפים וחברות SMB בנויות, לפחות בחלקן, בענן. ישנם יתרונות רבים לבחירה באפשרות זו, כולל העובדה שהיא זולה וגמישה יותר.

חסוך זמן וכסף

במקום לרכוש שרתים וציוד מראש על סמך תחזיות של דרישות טכניות – מה שדורש כסף ומומחיות – אתה יכול לגשת לפלטפורמה של כלים שמסופקים ישירות בענן. אפשרות זו מציעה הוצאה תפעולית חודשית במקום השקעת הון משמעותית מראש, כך שהיא יכולה לעזור לך לשמור על העלויות שלך ניתנות לניהול וצפוי יותר.

כמו כן, אתה משלם רק על מה שאתה צריך. רוב ספקי הענן מאפשרים לך לבחור תוכנית שירות שעונה על הצרכים העסקיים הייחודיים שלך, ותוכל להגדיל את היכולות והתכונות שלך בהמשך הדרך ככל שהעסק שלך גדל.

גישה קלה יותר לנתונים

מחשוב ענן מאפשר לך לגשת לנתונים שלך מכל מקום. אינך מסתמך על אחסון הכל בשרת או מחשב בודד במשרד, כך שתוכל לגשת למסמכים והיישומים הדרושים לך אם יש לך חיבור לאינטרנט והאישורים המתאימים.

גישה לא קשורה זו פירושה שאתה יכול גם להקל על עבודה מרחוק. כלים כמו Amazon WorkSpaces פירושם שאתה לא צריך לדאוג להתקנת תוכנה בכל מכשיר ומחשב של החברה, מכיוון שהצוות שלך יכול לגשת לכל היישומים והקבצים דרך סביבת הענן.

גיבוי יעיל ושחזור מאסון

קיום תהליך גיבוי יעיל הוא המפתח לתשתית ה-IT של הסטארט-אפ שלך. אתה אף פעם לא רוצה להסתכן באובדן נתונים או קבצים חשובים, אז אתה צריך להחזיק כמה תנאים.

הגדרת המערכות שלך בענן עוזרת להפחית חלק מהסיכון הזה מכיוון שגם אם החומרה המקומית שלך נכשלת, אתה עדיין יכול לגשת לנתונים שלך בענן. באופן דומה, אתה יכול להימנע מהפסדים אחרים שנגרמו על ידי אסונות טבע, שכן הגדרה מתוכננת היטב של שרתי ענן, מאגרי נתונים ומסדי נתונים פירושה שהם לא יהיו רק במיקום פיזי אחד.

כאשר אסון מתרחש, אתה יכול ליצור במהירות סביבה חדשה המבוססת על תשתית כקוד ולדעת שהנתונים שלך בטוחים כאשר הם מאוחסנים בשירותים כמו S3 ו-Aurora, הכוללים יתירות מובנית.

רשתות ו-VPNs

תשתית IT למשרדים קטנים צריכה לכלול יכולות רשת ו-VPN. VPN, המייצג רשת פרטית וירטואלית, הוא חיבור מאובטח בין רשתות המגן ומבטיח שהתקשורת שלכם עם רשתות המשרד והענן מוגנת גם כאשר אתם או העובדים שלכם משתמשים ב-WiFi ציבורי.

הפתרונות הזולים הללו הם מרכיב חיוני בתשתית ה-IT שלך מכיוון שהם שומרים את הנתונים שלך בתוך מנהרה מוצפנת. זה אומר שפושעי סייבר אינם יכולים ליירט את התעבור

פרוייקטים שלנו

NSN פתרונות תקשורת מתדקמת הינה חברה מובילה במתן פתרונות בתקשורת, מחשוב ומערכות בטחון ליעוץ והכוונה צרו קשר בתחתית הטקסט

 
small_c_popup.png

בדיקות מערכות גילוי עשן

בדיקות תקופתית ושנתית עבור מגוון מערכות:

דילוג לתוכן