גלאי להבה

גלאי להבה הגנה על נכסים חיוניים באמצעות זיהוי מהיר, אמין ומדויק

תעשיות בסיכון גבוה כמו נפט וגז, תחנות כוח וייצור חשמל מספקות משאבים חיוניים ברחבי העולם. נכסים אלה דורשים מוצרי הגנה מפני אש הטובים ביותר מסוגו, כמו תעשיות רבות אחרות שבהן פחמימנים מעובדים או מאוחסנים באתר או שבהם התהליכים המעורבים נתונים בסיכון גבוה לשריפה.
הפתרונות חייבים להיות קלים ליישום ולהישאר לפני העקומה. מגוון היישומים שבהם נעשה שימוש בגלאי להבה הוא מגוון ויכול להשתנות מבית זיקוק נפט יבשתי תחנה כוח לפלטפורמת קידוח ימית.

אטמוספירות חומר נפץ מסוכן:   

גלאי הלהבות שלנו מאושרים להגנה על מפגעי אבק וגזים עבור כל סיווגי האזור, כך שניתן להשתמש באותם גלאים בכל אזורי המתקן, ובכך לפשט את תהליכי התכנון, ההתקנה והשירות.

משחק מהיר:

שריפה עלולה לגרום לנזק גדול למתקן ולהוביל לאובדן ייצור ממושך ולתיקונים יקרים. זיהוי מהיר של שריפה פירושו שניתן לנקוט בפעולה לפני שיתרחש נזק רב.

אמינות:

הבחירה של גלאי להבה מערך אינפרא אדום (IR) וטכנולוגיות עיוור סולרי משולש משופרות ממזערות אזעקות לא רצויות.

גלאי להבה המיועדים למערכות בטיחות אש

אחד המרכיבים המרכזיים במערכת בטיחות אש אמינה מוליכים למחצה, הוא גלאי הלהבות. גלאי להבה באיכות ובביצועים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק המוליכים למחצה העולמי. גלאי להבה תוכננו במיוחד לשילוב במערכות בטיחות אש עבור כלי תהליכים מוליכים למחצה – תוך התחשבות בכימיה של תהליך הנפוצה בציוד מוליכים למחצה, כמו גם בחתימות הלהבה הייחודיות של סכנות אש הנובעות מהדלקים האקזוטיים הקיימים בייצור מוליכים למחצה.
גלאי להבה תוכננו במיוחד עבור אינטגרציה במערכות בטיחות אש
ישנם מספר רב של התקנות של גלאי להבה במקומות שדרוש להם במגון תחומים כגון תחנות כוח, מכלי סולר, חדר מכונות, מפעל נייר ועוד
את הגלאי להבה גם מערכות כיבוי בקצף ובתוך מחלול סולר משתמשים בגלאי להבה ולהפעלות ברוב המקרים מכון התקנים אינם בודק את הגלאי ואת תקינותו בשטח במקרים של בדיקה מתקנים שגלאי להבה מותקן והוא משמש שגלאי להבה התור הפעלה של מערכות אש מערכות קצף ועוד

היי, בוא נדבר!

עוד פתרונות

גלאי עשן לבית

גלאי עשן ביתי מומלץ לכל בית הגנת ילדים ושמירה על בטיחות הבית...

גלאי להבה

גלאי להבה הגנה על נכסים חיוניים באמצעות זיהוי מהיר, אמין...

בדיקת ריכוז גז CO2 – בדיקת אטימות מקצועית

בדיקת ריכוז CO2 בדיקת אטימות לפי תקן 12- NFPA בדיקת תקינות...

בדיקות מערכות גילוי עשן

בדיקות תקופתית ושנתית עבור מגוון מערכות:

דילוג לתוכן