מערכות סאונד | פתרונות לעסקים ולמוסדות

מהי התקנת סאונד?

ניתן להזמין אנשי מקצוע להתקנת סאונד להתקנת מערכות סאונד מיוחדות. צרכנים בודדים יכולים גם לתרגל התקנת סאונד בעצמם, בהתאם למורכבות המשימה שעל הפרק.

איכן התקין מערכת סאונד

עסקים מסחריים יכולים להפיק תועלת משכירת איש מקצוע להתקנת סאונד. עסקים אלה יכולים להיות בתי מלון, מועדונים, אולמות ועוד

ציוד סאונד להגברת מופעים

רמקולים אקטיביים ופאסיביים

הרבה אנשי סאונד וחברות הגברה מעדיפים להשתמש ברמקולים אקטיביים בשל יעילותם, כל עוד לא מדובר בהופעות גדולות עם כמות קהל שעולה על 150-200 אנשים. היתרון הגדול הוא בכך שרמקולים אקטיביים לא מצריכים מגבר ויכולים להתחבר ישירות למיקסר. כמו כן, ברוב הדגמים של רמקולים אקטיביים ישנה אפשרות של שליטה נפרדת בתדרים ובווליום של כל רמקול. כך, לדוגמא, אם אתם מגבירים הופעה במקום פתוח, כאשר התנאים האקוסטיים הם שונים בכל צד, אתם יכולים לאזן את הסאונד בעזרת האיקוולייזר המובנה ברמקול.

לעומת זאת, רמקולים פאסיביים יכולים לרוב, לעמוד בעומס רב יותר ולספק עוצמות ווליום גבוהות בהתאם למגבר אליו הם מחוברים. בגלל זה, רוב האולמות שיש בהן ציוד סאונד בהתקנת קבע כוללים מערכת עם רמקולים פאסיביים המחוברים למגבר שנמצא בעמדת הסאונדמן

הגברה בהופעות של אמנים מקצועיים
עובדה עם אמנים היא עבודה הדורשת מקצועיות ומיומנות מכל הנוגעים בדבר בכלל ומצוות ההגברה בפרט. כאשר אנו עובדים עם אמנים שונים אנו רוצים לתת להם את השירות הטוב ביותר ובד בבד לשמור על המוניטין הקיים, שלהם ושלנו. על כן, מומלץ לעבוד עם ציוד להופעות באיכות הגבוה ביותר ועם חברת הגברה מקצועית ומיומנת ובכך למנוע מבעוד מועד, תקלות שעלולות להיגרם מציוד הגברה כושל. אף אחד מאתנו לא היה רוצה להיקלע להופעה שאינה נשמעת טוב ושאיכות הצליל בה גרועה בדיוק כשם שאף אמן, לא היה רוצה להישמע כך. לכן גם אם אתם שוכרים ציוד סאונד להופעות, ההשכרה צריכה להתבצע מחברה מקצועית ומנוסה, שיש לה את כל הציוד הנדרש, שמעניקה אחריות לציוד שלה ויכולה לספק גיבוי במקרים של תקלות.

ציוד איכותי בכל מחיר
גם במקרים של הופעה חובבנית מומלץ להשקיע בציוד ההגברה להופעות הטוב ביותר ולא להקל ראש, במיוחד כשזה נוגע לכבלים חשמליים, מיקרופונים, רמקולים מוגברים ומגברים. קחו בחשבון שברבים מן המקרים, תקבלו עבודות על סמך המלצות של לקוחות מרוצים ולכן כדאי להשקיע בכל הלקוחות, בלי יוצא מן הכלל. ההבדל בין הופעה חובבנית להופעה מקצועית היא ברמת המורכבות של הציוד הנדרש, מכיוון שבהופעות קטנות יותר נדרש פחות ציוד, הרכבתו פחות מסובכת למשתמש ולעיתים אף ניתן לעשות זאת לבד. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם חברת ההגברה על אופי האירוע ועל הציוד שנדרש על מנת להפיקו.

ניסיון עשיר

– צבירת ניסיון עשיר בתחום ההתקנות.
– פרויקטים גדולים.
– שירות לקוחות, טיפול בתקלות וגם כטכנאי. 

תמיכה טכנית 

ידע נרחב בסאונד וליווי בכל הדרך

זמינות

זמין לעזרה ותקלה. מענה ישיר ללקוחות

מחירים הוגנים

 אנחנו לא מתיימרים להיות הכי זולים, המחירים שלנו הוגנים ומשקפים פרנסה הוגנת לתועלת שאנו נותנים, נדאג שתקבלו את המקסימום בעבור הכסף ששילמתם.

יכולת מושגים לסאונד

דרישות העצומות והמגוונות המוטלות על ציוד לאחר הפקת אודיו, אפילו לפרטים הקטנים ביותר יש השפעה ניכרת על היעילות ואיכות הפלט

סאונד נוסף לכל מקום

צריך יותר מסתם טכנולוגיה כדי להפיק סאונד מעולה, מוזיקה וכלי נגינה יחד עם מודעות לזרימת העבודה והאמינות הנדרשת

כבלים לציוד סאונד

האתגרים העיקריים של כבלים הוא התדירות שבה הם נשברים בסביבת סאונד חי אך ורק בגלל תדירות השימוש.

היי, בוא נדבר!

עוד פתרונות

גלאי עשן לבית

גלאי עשן ביתי מומלץ לכל בית הגנת ילדים ושמירה על בטיחות הבית...

גלאי להבה

גלאי להבה הגנה על נכסים חיוניים באמצעות זיהוי מהיר, אמין...

בדיקת ריכוז גז CO2 – בדיקת אטימות מקצועית

בדיקת ריכוז CO2 בדיקת אטימות לפי תקן 12- NFPA בדיקת תקינות...

בדיקות מערכות גילוי עשן

בדיקות תקופתית ושנתית עבור מגוון מערכות:

דילוג לתוכן